Майже 2 тис. правоохоронців Харківщини пильнуватимуть безпеку під час Останній звоників

Про охорону громадського порядку під час свят Останнього дзвоника у школах Харківщини та в ході проведення ЗНО йшлось на засідання обласної колегії.

ост дзвоник

За словами заступника начальника обл.управління НП Віталія Гузя, свята Останній дзвоників пролунають у 748-ми школах Харкова та області 26-го травня . Уних візьмуть участь 200 тис. людей, у т.ч. – 16 тис. випускників 11-х класів.

До охорони публічної безпеки та порядку планується залучити до 1300 працівників Нацполіції, 100 військовослужбовців Нацгвардії України та 400 працівників Управління патрульної поліції міста Харкова. Правоохоронці будуть нести службу біля шкіл та ліцеїв, а також в місцях традиційних гулянь випускників – парках відпочинку, атракціонах, скверах.

Під час ЗНО, щоденно для забезпечення порядку в місцях проведення тестування та на прилеглій території планується залучати до 260 працівників поліції. В поліції повідомили, що налагодили взаємодію з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти. Також передбачено створення оперативних резервів для дій у разі загострення оперативної обстановки.

Перед проведенням свят та ЗНО приміщення шкіл будуть обстеженні працівниками поліції а, в разі необхідності – фахівцями вибухотехнічного управління харківської поліції з метою виявлення вибухових пристроїв або інших загроз.