Майже 10 тис. людей візьмуть сьогодні участь у харківському міжнародному марафоні (доповнено,оновлено)

IV Харківський Міжнародний марафон проходить сьогодні, 30 квітня, в Харкові.

марафон сегодня

У забігах беруть участь близько 10 тис. людей, до Харкова прибули спортсмени з 15 країн світу, зокрема, з Німеччини, Польщі, Великобританії, Ізраїлю, Марокко та інших країн. Любителі бігу і професіонали будуть бігти на дистанціях 4,2, 10 і 42 км, а також естафету (два кола по 21 км).

Перед першим стартом директор міського департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олексій Чубаров привітав учасників марафону. «Сьогодні у нас проходить наймасштабніший спортивний захід в Україні. Я хочу побажати вам хороших особистих результатів. Харків – це спортивна столиця, і цей марафон ще один тому доказ. Сподіваюся, що в наступному році Харків прийме ще більше учасників. Успіху і перемог!», – сказав Олексій Чубаров.

Учасники забігів вже пробігли ( 10:21 30-го квітня – сайт мерії) першу дистанцію 4,2 км. 1-е місце серед чоловіків завоював Олексій Погорілий (Харків), 2-е місце – Андрій Поляков (Харківська область), 3-є місце – Володимир Жогло (Харків). Серед жінок перші три місця посіли харків’янки: 1-е – Лучана Науменко, 2-е – Анна Михальченко, 3-є – Анастасія Кушнєрова.

Завершився забіг на 10 км. Першим серед чоловіків фінішував Руслан Савчук (Івано-Франківськ), другим – Юрій Грицак (Миколаїв), третім – Михайло Богданов (Київ). Серед жінок 1-е місце посіла Вікторія Погорільска (Харків), 2-е – Олена Китиця (Миколаїв), 3-е – Тетяна Біловол (Одеса).