Мати загиблого воїна АТО Валентина Саіпова на згадку про сина хоче висадити сад (відео)

Сад на згадку про сина. Валентина Саіпова, мати загиблого учасника АТО, отримала земельну ділянку на Харківщині. Її Назар загинув 2 роки тому у місті Щастя на Луганщині.

сад1

 

На Харківщині відбулося чергове жеребкування на видачу земельних ділянок атовцям. Серед тих, хто отримав таку ділянку, і підполковник Олександр Кисіль, ветеран АТО і діючий військовий.Чоловік говорить: торік восени під час службового відрядження кілька місяців провів на Донеччині в зоні АТО.

Олександр Кисіль, ветеран АТО

Не так долго и ожидал, вернулся осенью из АТО, вступил в спилку ветеранов. И вот сейчас мне позвонили, что можно получить, даже не ожидал.

Олександр охоче ділиться планами на земельну ділянку.

Олександр Кисіль ветеран АТО

Вообще, это под садоводство – двенадцать соток. А в дальнейшем там дачу хочу, огородик. Жена знает, сын знает, теща еще не знает. Но они еще больше будут рады, поэтому что земля нужна сеять помидорчики, огурчики, все как обычно.

У черзі на отримання землі і Валентина Афанасієвна. Вона – мати- героїня, виховала 6-х дітей. Один з її синів – 30-річний військовослужбовець Назар Саіпов загинув 2 роки тому у зоні АТО, на Луганщині,у місті Щастя.

Валентина Саіпова, мати загиблого учасника АТО

Он был в армии, там еду дали награду, он бандита поймал.  А дальше сами знаете…

На отриманій земельній ділянці, у пам’ять про сина, Валентина Афанасієвна збирається розбити сад.

Валентина Саіпова, мати загиблого учасника АТО

Будем заниматься землей, а что еще делать.  Он всегда любил фрукты, ягоды, сливы и груши. Все, что любил, все посадим.

Загалом, цього разу шляхом жеребкування серед АТОвців розподілили 110 земельних ділянок під садівництво – по 12 соток кожна. Усі вони належать кооперативу на території Пересічанської селищної ради, що в Дергачівському районі області.

Михайло Лукаш, представник обл.ГО “Спілка ветеранів АТО”

Он находится недалеко от Сумской трассы, окружен с одной стороны хвойным, а с другой стороны сосновым лесом. Он обжитый, был когда-то действующим. Просто по определенным причинам люди когда-то перестали обрабатывать свой участок. А правлением кооператива было принято решение передать их в собственность участникам АТО.

Видача землі під садівництво АТОвцям в існуючому кооперативі – це варіант набагато кращий, аніж отримати ділянку у чистому полі, кажуть у “Спілці ветеранів АТО” . Буде менше складнощів з оформленням документів, та й місцина вже впорядкована: розмежовані ділянки, прокладено дороги, є навіть стовпи для підведення електропостачання.

Михайло Лукаш, представник обл. ГО “Спілка ветеранів АТО”

Благоприятный кооператив, чтобы сделать там индивидуаьный домик и насаждения и наслаждаться природой, лесом. 

Як повідомили у “Спілці ветеранів АТО” Харківщини, найближчим часом також планують видати близько 100 дозволів для розробки документації на ділянки в садовому товаристві Есхарівської селищної ради Чугуївського району. Загалом же, до обласного представництва Держгеокадастру надійшло понад 8,5 тис. заяв від АТОвців на отримання землі. Майже 7 тис. дозволів на розробку землевпорядної документації вже видали.

Мілен Мода