Малеча з Закарпаття тиждень відпочиватиме на Харківщині

Помінялись канікулами. Дітвора із Закарпаття тиждень відпочиватиме у Борівському районі ,а на зимові канікули малі борівчани на власні очі оцінять красу закарпатських полонин. Подорожі – результат  угоди між Рахівським районом Закарпатської області та Борівським Харківської.

Десята ранку четверга – південний вокзал. Дітвору із Рахівського району Закарпатської області зустрічають борівчани.  Малі хоч і стомлені дводенною подорожжю – спочатку автобусом, потім потягом – від харківських канікул чекають лишень позитиву.

Галя, жителька Закарпаття

Я чекаю від відпочинку багато цікавого , щоб більше дізнитися нового про Україну.

А от керівник дитячої групи Василь Писар вважає такі подорожі корисними. Мовляв ,  здобувати знання про батьківщину подорожуючи  набагато цікавіше , аніж за шкільними партами.

Василь Писар, керівник дитячої групи

Відпочинок мусе бути гарним тому, що більша маса наших дітей, вони навіть пейзажу такого не бачили, на який ми попали. Перше питання було у Львові ранком а де гори поділися. Це вже цікаво. І ми готові до спортивних змагані з тутешніми школами і до творчіх, якщо треба.

На Харківщині ,  в таборі Орлятко , у Борівському районі , сорок дітлахів із Закарпаття відпочиватимуть тиждень. Екскурсії найціквішими куточками Харківщини , ігри, конкурси та живописні краєвиди Сллобожанщини. Приїзд малих – результат двостронньої угоди між Рахівським районом Закарпатської області та Борівським Харківської.

Володимир Сенчук, голова Борівської РДА

Общение со своими сверсниками позволит сламать определенные стереотипы, сложившиеся между западной и восточной Украиной. Я думаю, что новое поколение будет жить уже совершенно в другой стране и понимать друг друга, так как это должно быть в единой стране в единой Украине.

Коли борівчани поїдуть до Закарпаття, наразі, точно не визначились. Можливо – на зимові канікули.

Єлизавета Дергачова.