Майстер-клас від Вероніки Чеканової

Спочатку вона показала – як це “Море шепоче весняною хвилею”, а потім продемонструвала, як таке диво створити власними руками. Кримська художниця Вероніка Чеканова не зупинилася на виставці власних робіт і оздобила їх активним майстер-класом.

 

Традиційна для Кримської школи, імпресіоністична манера з яскравою кольоровою гамою та цілком реалістичні пейзажі, портрети та натюрморти. Виставка кримської майстрині працює з першого березня і ніби реклама закликає глядачів малювати так само. Свій майстер-клас Вероніка Чеканова влаштувала 16-го березня у галереї Мистецтво Слобожанщини. Як сама зауважує, для митця важливо не просто творити, а залучати до творчості нові таланти.

Вероніка Чеканова, художниця

Знаете, во-первых, каждый художник помимо того, что он творит, создает какие-то работы, интересно еще что-то дать детям. Ведь они развиваются, это наше будущее, будущее страны и то, ради чего мы, собственно, работаем.

До речі, майстер-клас відвідали не лише діти, які були безпосередніми учасниками заходу, а пересічні харків’яни, яких цікавить живопис та тонкощі створення картин. Вероніка Чеканова підготувала масу цікавої інформації доступної для всієї аудиторії.

Вероніка Чеканова, художниця

Моя задача, независимо от того, какой уровень, какая база у человека, он пришёл ко мне, значит он хочет что-то получить, чему-то научится. Но самое главное, создать стимул, такие условия для творчества, чтобы человек смог расскрытся.

Спеціально для юних митців, художниця створила дружню атмосферу, яка грунтується на простому живому спілкуванні. Питання, які виникали під час спілкування, охоче розкривались учасниками. Діти відверто говорили про те, чому вони малюють, і про те чого прагнуть у житті.

Костянтин Васілішин, школяр

Хотел бы получить какой-то опыт в рисовании и научится новым приемам в живописи.

Творча зустріч минула швидко та продуктивно. Юні творці отримали змогу оцінити творчість художниці, поспілкуватись з нею наживо та спробувати власні сили.

 

Наталія Сіромаха