Листоноші Харківського та Зміївського районів отримали нові велосипеди

Мешканці харківських сіл відтепер будуть швидше отримувати листи. Про умови праці листонош подбали в Харківському та Зміївському районах. На допомогу листоношам — веломашини. Соціальний проект реалізовано за підтримки депутата Харківської обласної ради Євгенія Мураєва. “Мобілізація” торкнулася майже півтора сотні працівників Укрпошти.

 

Десятки кілометрів пішки щодня та сумка у кілограмів сорок за плечима — ось такі звичні умови праці для сьогоднішніх листонош. Чотири роки тому за соціальною програмою Укрпошти робітникам сільських районів області придбали велосипеди аби швидше долати відстані. Але у кожного транспортного засобу є свій строк експлуатації.

Лариса Ільїна, листоноша

Велосипеды у нас уже старые, поломанные, сами покупаем запчасти на них, а это выдали новые, теперь на них будем ездить с удовольствием.

Новенькі залізні кони — подарунок поштовикам від депутата Харківської обласної ради від Партії регіонів Євгенія Мураєва. Майже півтора сотні велосипедів отримали працівники поштових відділень Зміївського та Харківських районів.

Ваграм Гулян, директор Харківської дирекції “Укрпошти”

Вы знаете, это большая помощь, это большая поддержка это веломашины, которые в сельской местности – это незаменимая вещь!

Сьогодні листоноші приносить людям не лише листи і пенсію, іноді ліки та навіть продукти. Тому двоколісний подарунок — перша необхідність для поштовиків — говорить Єгеній Мураєв.

Євгеній Мураєв, депутат Харківської обласної ради

В первую очередь это естественно упрощает работу самих почтальонов. А я думаю, что их позитивное настроение, когда они входят в дом очень важную роль играет для всех жителей. Ведь на почте сейчас очень важные функции.

Працівники соціальної сфери постійно відчувають підтримку з боку Євгенія Мураєва, це комплекти одягу для бригад швидкої допомоги, парасолі соціальним працівникам, велосипеди медикам віддалених сіл. Системна робота в рамках реалізації таких проектів триває. За словами депутата в цьому році будуть відкриті оновлені поштові відділення у селах Скрипаї, Васищеве, Безлюдівка, в яких зараз ведуться ремонтні роботи по заміні вікон та купівлі нових меблів.

 

Олена Рижова