Людські емоції у бронзі, дереві та мармурі

“Відповідь у формі” – назва виставки сучасної скульптури, що наразі представлена у художній галереї “Мистецтво Слобожанщини”.

 

Емоційне вираження почутів у різноманітні форми втілене у 30-ти скульптупах 11 авторів. Виставка сучасної скульптури у художній галереї проходить вперше, розповідає організатор, Вєра Лагутіна.

Вєра Лагутіна, організатор виставки

В дереве, в бронзе, в мраморе. Разные стили, разные эмоции. Вот сколько эмоций у человека, столько постарались и воплатить авторы в даной выставке, в своих композициях, в своих скульптурах.

Захоплення у втілення. Володимир Міліков обожнює джаз, тому улюблені музичні мотиви і надихнули на створення трьох скульптур з бронзи, улюбленого матеріала жудожника.

Володимир Міліков, художник скульптор

Я параллель какую-то провожу между музыкой и скульптурой. Джаз- импровизационная музыка и вот скульптура тоже позволяет импровизировать. Я эту тему хочу затронуть, вот в своих работах. И по возможности это воплощаю.

Сміливі рішення – основна концепція роботи Романа Блажко. Поєднання чорного металу та скла – втілилися у скульптурі під назвою “Павлін”. Над створенням образу скульптор, разом із колегою працювали майже два роки. Сама ж скульптура народилася за півтора місяця. Основна тематика робіт автора – тваринний світ.

Роман Блажко, художник скульптор

В основном это анималистика – животный мир, где есть краски, куда можно вставить это стеклышко. До этого у нас был слон, но уши мы декоррировали в виде бабочки крыльев.

Перші відвідувачі вже встигли оцінити роботи скульпторів. Постійному відвідувачу майже усіх виставок Харкова Денису Стаднику, найбільше сподобався Павлін.

Денис Стадник, відвідувач

Именно из-за совмещения материалов, из-за смелости. Мне кажется, люди создают что то новое и пытаются найти свою нишу в городе Харькове. Такими вещами не занимался никто до этого.

Виставка триватиме до 25 лютого. Упродовж якої, 16 лютого проводитиметься майстер клас із пісчаної графіки.

 

Єлизавета Дергачова