Людям села – високі стандарти медицини

У селі Руські Тишки Харківського району відкрилася оновлена амбулаторія загальної практики сімейної медицини. А в Липцях ввели до експлуатації нове терапевтичне відділення.

Мешканці Руських Тишків, які приходять до амбулаторії, кажуть – після ремонту лікуватися тут набагато приємніше та зручніше.

Галина Дрокіна, домогосподарка

Я регулярно раз в полгода прохожу такое лечение. Очень удобно- я живу недалеко. Пришла, прокопалась , полежала, пошла домой – очень удобно.

Крім Руських Тишків, амбулаторія обслуговує населення ще трьох сіл: Черкаські Тишки, Петрівка та Станкострой. Тут проживають понад три тисячі людей, Радіус обслуговування – шістнадцять кілометрів. Під час ремонту в амбулаторії обладнали хол для очікування, нову лабораторію, та стоматкабінет.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА


В цій амбулаторії, в Змієві, Липцях ви побачите абсолютно нові стоматкабінети. Ми розписали собі довготривале завдання: всі 247 амбулаторій Харківської області оснастити новими стоматологічними кріслами.

Аби створити такі умови , як в амбулаторії в Руських Тишках, довелося об”єднати зусилля усіх гілок влади.  А в колишньому довгобуді, в Липцях почало працювати терапевтичне відділення – воно оснащене сучасним апаратом УЗІ. Допомагають ставити точні діагнози і нові мікроскопи в лабораторії.
Любов Азаренкова , лікар- лаборант


Мы можем не только на микроскопах, нам дали аппараты хорошие, на которых мы можем быстро и качественно сделать анализы в течение нескольких минут.

Умови лікування та оснащення старого приміщення  не порівняти з новим корпусом, – радіють пацієнти. Тут немає протягів, бо вікна нові, меблі ще пахнуть лаком. Втім, головне- уважні лікарі та медсестри.

Віра Єгорівна, пацієнтка


Процедуры дают все вовремя. У нас настолько медперсонал добрый, что , наверное, от одной их улыбки легче.

У відділенні є все необхідне для того, щоб надавати якісну медичну допомогу, – каже Ігор Шурма. А ще тут треба постійно підтримувати достатній рівень забезпечення лікарськими препаратами, бо більшість пацієнтів- люди з невисоким рівнем прибутків.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА

Дуже часто для них єдиний заробіток якщо не пенсія, то мінімальна зарплата, і вних коштів на медикаменти немає. Тому як сатисфакція людям, які живуть в сільській місцевості, це люди землі, які важко працюють,- в них мають бути гідні умови, щоб поправити своє здоров”я.

Невдовзі , у липецькому терапевтичному відділенні відремонтують сусідній корпус. Там лікуватимуть дітей.

Світлана Маренич.