Лісову пожежу в Красногорадському районі гасили півтори доби

Лісову пожежу  в Красноградському лісництві загасили о 7-й вечора  23-го вересня, – повідомили в ДСНС.

красноград лес2

Нагадаємо, 22-го вересня, опів на першу годину дня надзвичайники отримали інформацію про пожежуу Красноградському лісництві в районі населених пунктів Мартинівка, Наталіно та Добренька.

На гасінні пожежі задіяні підрозділи ДСНС (29 відділень) на автоцистернах, 3 автоцистерни лісгоспу, 2 автоцистерни та 2 одиниці пристосованої для цілей пожежогасіння техніки добровільних протипожежних формувань підприємств Красноградщини, а також 200 чоловік особового складу ДСНС та 25 працівників лісгоспу. Також до місця пожежі направлені 60 курсантів та 10 офіцерів Національного університету цивільного захисту України.

Вчора лісова пожежа поширилась на площу близько 70 га (з них приблизно 50 га верхової пожежі) і охопила 126-й, 127-й, 156-й та 118-й квартали лісового масиву. Цьому сприяла вітряна погода.

О 17:20 до місця події вилетів пожежний літак АН-32. О 17:35 він здійснив перший скид води. Протягом дня за допомогою гелікоптера ДСНС МІ-8 було здійснено 16 скидів води.

Силами ДСНС спільно з райдержадміністрацією Красноградського району врятовані 2 житлових будинки у с. Мартинівка. З села евакуювали 8 мешканців.