Лікувально-оздоровчий центр "Сонячний" відкрився для дітей працівників Південної залізниці

Усе найкраще – дітям. Лікувально-оздоровчий центр “Сонячний” Південної залізниці, який з початку літа приймав представників Королівського футбольного союзу Нідерландів, тепер відкрився для дітей працівників Південної залізниці. Як кажуть маленькі відпочивальники та їхні батьки, вони були приємно вражені змінами, що відбулися в “Сонячному”.

 

Відремонтовані двомісні кімнати для дітей, їдальня та новенький стадіон на 5 тисяч місць із найсучаснішою інфраструктурою. Діти – у захваті.

Діма Райко, відпочивальник оздоровчого центру “Сонячний”

Можно нормально в футбол поиграть – не по грязи бегать. Тут нормальное поле, трава.

Аліна, відпочивальниця оздоровчого центру “Сонячний”

Мне пока все нравится очень. Здесь очень интересно, мероприятия. Больше всего мне нравится бассейн.

Батьки переймаються умовами відпочинку та щоб діти були зайняті різноманітними розвиваючими справами.

Олена Чурсіна, мама

Мы увидели чистоту везде: начиная с каждой дорожки в парке, заканчивая номерами. Номера просто в идеальном порядке. Не побоюсь этого слова – европейского уровня. Где все предусмотрено для отдыха ребенка: чисто, красиво, уютно и по-доброму.

Діти займаються в численних гуртках. А з цього року тут працює психолог для малечі, яка вперше відпочиває в центрі. До речі, залізничники планують використовувати центр “Сонячний” протягом усього року. На його стадіоні будуть тренуватися спортсмени Харкова і Південної залізниці. А сам табір стане центром ділової активності “Укрзалізниці”. Зокрема, на вересень цього року вже запланировано низку заходів.

Віктор Остапчук, начальник Південної залізниці

Как обычно, традиционно, здесь киноконкурс “Дитятко”, с 20 по 23 число. Плюс здесь будет международная конференция по логистике в пассажирском хозяйстве, которая будет проводиться под эгидой “Укрзалізниці”.

Загалом протягом літа у дитячих оздоровчих центрах Південної залізниці відпочинуть майже 6 тисяч дітей.

 

Світлана Маренич