Лідерів молодіжних організацій відзначили грамотами в обладміністрації

Молоді, талановиті та активні. За ними майбутнє суспільства і розбудова потужної, розвиненої України. Сьогодні в облдержадміністрації нагороджували почесними грамоти лідерів молодіжних організацій регіону.

 

Україна молода держава, тож і має спиратися на молодь, зазначив сьогодні заступник губернатора Євген Савін. Енергія, креативність мислення та активність молодого покоління у поєднанні з досвідом старшого дає позитивні результати у розбудові нашої держави.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

От вас просим поддержки, просим, чтоб ваша энергия нам давала возможность верить в то, что мы делаем и мы вместе с вами добивались замечательных успехов в реализации наших планов.

В облдержадміністрації сьогодні вітали найкращих лідерів молодіжних організацій та тих, хто своїми здобутками підносить імідж України до світових стандартів. Серед них представники різних професій – медики, науковці, молоді правоохоронці та журналісти. Однією з найкращих визнали і ведучу ранкової програми на ОТБ Ірину Елліс.

Ірина Елліс, ведуча ОТБ

Я вважаю, що ця нагорода є дійсно дуже престижною і кожна людина, яка отримала ось таку подяку або грамоту відчула, що вона є дійсно майбутнім держави.

Вікторія Котова