Левеня Річі в гостях у обласного телебачення

 

У студї програми “Харків онлайн” приймали маленького Річі. Нещодавно він оселився у Харківському зоопарку. Майбутній цар звірів перед камерами не розгубився та в студіїї почувався  майже як удома.

У прямому ефірі під прицілами камер шестимісячний Річі спочатку почувався трохи скуто. Потім звик до студії, принюхався до декорацій та навіть спробував погризти студійні меблі. В гості до обласного телебаченя левеня привів директор харківського зоопарку Олексій Григор’єв. Він же зауважив, що звірину хвилину слави спланували так, щоб не порушувати режим пухнастого підлітка, і навіть захопили для нього легкий обід .

Олексій Григор’єв, директор Харківського зоопарку

Его достаточно часто кормят, каждые 3 часа что-то предлагают покушать. И сюда с собой взяли грам 200 мяса, вот он и скушал в студии.

Прямий ефір з чотирилапим гостем пройшов без нарікань  – каже ведуча Ольга Кравець. Левеня цікавилось новим місцем. А ведучі  трохи похвилювалися за студійний реквізит.

Ольга Кравець, ведуча “Харків онлайн день”

Він маленький, наче киця така. Я його у прямому ефірі не гладила, ну тільки пузо йому трохи почухала.

Вже після ефіру Річі викликав справжній ажіотаж серед співробітників ОТБ. Чи не кожний журналіст хотів сфотографуватись з левеням або  погратися з ним.

Наталя Меркулова, журналіст обласного телебачення

Впечатления замечательные, восхитительные, обожаю кошек, дома у самой кошка живет. Люблю и наш зоопарк, особенно на хищников смотреть. День рабочий сегодня удался. Не часто приходят к нам такие хищники. Просто взрыв эмоций.

Проте не тільки телевізійники отримали сплеск позитивних емоцій. Телевізійна кухня  сподобалася і самому Річі.  Телезірка розслабився серед оплесків, спалахів мобільних фотокамер і  залишати  редакцію новин “Сьогодення” відверто відмовився. Доглядачам довелося  виносити Річі буквально на руках. А на вулиці вже чекало авто.

Анастасія Горєлкіна