Леоніду Чернецькому – колишньому очільнику облуправління ДАІ встановлено меморіальну дошку

У Харкові встановили меморіальну дошку колишньому очільнику обласного управління державтоінспекції Леоніду Чернецькому. Полковник міліції Леонід Чернецький очолював управління вісім років. Ушанувати пам’ять Леоніда Чернецького прийшли його дружина, діти і колишні колеги.

 

Відданий своїй справі правоохоронець та відкрита людина. Такими словами колеги згадують колишнього очільника облуправління ДАІ Леоніда Чернецького. Меморіальну дошку Леоніду Дмитровичу встановили на будівлі управління. Він віддав службі у правоохороних органах сорок років. Ті, хто пліч – о – пліч працювали з Чернецьким не одне десятиріччя, згадують, він був справжнім професіоналом та людиною з гарним почуттям гумору.

Олександр Бандурка, ректор Харківського університету внутрішніх справ

Це, можна сказати, людина легенда. Він і сам любив пожартувати, міг розрядити жартом атмосферу на якійсь колегії. І про нього складали анекдоти, жарти.

Саме Чернецького його колеги називають одним з тих, хто створював обласне управління державтоінспекції. Він також був ініціатором заснування фонду безпечного руху.

Олександр Азацький, в. о. начальника обласного управління ДАІ

Он должен был принимать определенные решения, порою жесткие, порой нет. Он умел это все совмещать. На него никто никогда не обижался, каким бы ни было его решение. Все его уважали, это был очень справедливый человек.

Анастасія Горєлкіна