Кваліфіковані робочі і арендована земля для відродження скотарства

Кваліфіковані робочі і арендована земля- ось що в першу чергу потрібно задля відродження скотарства. В Інституті тваринництва сьогодні відбулося виїзне засідання Президії Національної академії аграрних наук України. Як відродити поголів’я худоби і знизити ціни на молоко.

 

2012 рік -рік відродження скотарства на Україні. Відродити ж скотарство допоможе земельна реформа, певен перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – Микола Безуглий. Щоб скотарство процвітало і щоб ціни на продукти першої необхідності знижувались – інвесторам треба дати ліквідну заставу – землю.

Безуглий Микола, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Введення ринку землі, створення держземельного банку – це ті заходи, які значно підвищуть інвестиційну привабливість всієї економіки. Це єдиний реальний механізм залученння коштів в аграрне виробництво. Адже дефіцит коштів складає 47 мільярдів на рік.

Ще одна складова відродження – іновації та новітні технології. Заступник міністра аграрної політики відвідав також і виставку в Інституті тваринництва. Експозиція виставки – корма та сільгосптехніка. Прогрес не стоїть на місці і грошові вкладення в новітні технології позитивно вплинуть на відродження скотарства та сільгоспвиробництва вцілому.

Іван Помітун, заступник директора по науковій роботі інституту тваринництва УААН

И техника и научные разработки и будет представлены лаборатории и другие вещи.

Олексій Кулаков