Куп'янська районна лікарня отримала нове обладнання та операційні блоки

Новий рентген кабінет, мамографічний кабінет та операційний блок. У Куп’янському міжрайонному медичному центрі оновили кілька кабінетів. Загалом на Куп’янську лікарню витратили близько двох мільйонів гривень.

 

Якісне обладнання – покращення якості медичних послуг. У цьому переконались лікарі Куп’янського міжрайонного медичного центру, отримавши нові кабінети та обладнання. За приклад наводять систему кондиціонування повітря у оновленому операційному блоці.

Сергій Раззадорін, завідуючий хирургічним відділенням

Что такое старый оперблок? Это 30 градусов температура. Улучшается намного условия проведения операции не только нам, а прежде всего больным. Анастазиологи начинают – повышенный темлообмен, а когда у нас будет стабильная температура – 22-24 градусов – это бедут намного лучше. Должна быть температура стабильная зимой, летом – 22-24 градуса. Это оптимальная для проведения оперативного вмешательства.

Окрім нового операційного блоку у лікарні оновили рентгенівський та мамографічний кабінети. Загалом було витрачено близько двох мільйонів гривень. За словами головного лікаря Аббаса Пякішева, старий мамографічний апарат був не дешевий у використанні.

Аббас Пякішев, головний лікар Куп’янської ЦМЛ

На тот аппарат приходили 1-2 человека, а реактивы годны в течении месяца и получалось мы реактивы закупали. А они не оправдывали себя. Мы просто их сливали за истечением срока годности.

За три місяці на новому мамографічному апараті було обстежено понад півтори тисячі жінок не тільки Куп’янського, а й Дворічанського, Шевченківського та Борівського районів. Віце-губернатор Ігор Шурма наголосив, що Куп’янська центральна лікарня одна з десяти міжрайонних центрів, в яких створюються сучасні умови праці медичного персоналу та обслуговування пацієнтів.

Ігор Шурма, заст. голови ХОДА

Професіоналізм наших лікарів повинні мати основу для своєї реалізації. У лікаря чудові знання, хороші руки, но умови праці просто некчемні. Такі матеріально-технологічні бази створюють умови для того, щоб пацієнт і лікар рухались один на зустріч одному. Тобто, пацієнта доставляють сюди, паралельно лікарі з обласних лікарень приїздять сюди і вони мають тут умови для того, щоб працювати.

За словами Шурми, після травневих свят в області відкриють ще два медичних об’єкти. А саме – оперблок обласної станції переливання крові у Харкові та лікарську амбулаторію сімейного типу з відомчим житлом у селі Ватутино Нововодолазького району.

 

Олена Рижова