Культурні та фінансові проекти, які будуть не лише на папері

kharkivoda.gov.ua

Співпраця між Харківщиною та Ізраілем має переходити від створення договорів до їх втілення в життя. Про це йшлося під час зустрічі посла Ізраілю в Україні з обласними владниками.

Книга про парбука моторного для посла Ізраїльського. Саме подарунком Енеїди закріпили знайомство губернатор Михайло Добкін та посол Ізраілю в Україні Реувена дін Елєм. А спочатку ж вони потиснули один одному руки та поспілкувались про перспективи подальшого співробітництва. Добкін просив зробити акцент на культурному обміні.

Михайло Добкін, голова ХОДА

У нас большое количество детских коллективов, которые мы хотели бы с вашей помощь презентовать в Израиле. точно так же, как мы готовы принимать различные коллективы из Израиля из разных городов у нас.

Конкретні проекти, які цікавлять місцеве населення. Саме їх бажає отримати задля подальшого втілення в життя Реувен Дін Елєм.

Реувен Дін Елєм, посол Ізраїлю в Україні

Разложить все это по полочкам. Решить, что мы начинем делать, и превращать это в жизнь. Потому что договоренности эти мы видели в Израиле. Само собой, Михаил Маркович, что без всего, о чем вы говорили, без культурного обмена. Это не может достигнуть того уровня.

Харків’ни пообіцяли найближчим часом надати Ізраїлітянам пропозиції щодо співробітництва. Зокрема у сфері сільського господарства.

Павєл Посохов