Культурне дозвілля, смаколики та вдосколалення англійської – у Харкові працюють пришкільні табори (відео)

Відпочинок – пізнавальний та корисний. Цьгогоріч 30 тис. харківських школярів відпочинуть у пришкільний таборах. На такому виді дитячого літнього дозвілля батьки не збанкрутіють, день перебування обійдеться у 20 грн. Табори працюватимуть до 16-го червня. Є і такі, де дітвора зможе удосконалити свої знання з іноземних мов. Заняття – у невимушеній, ігровій формі.

пришкыльний иыбар

Зі спортивної руханки починається робота шкільного табору харківської гімназії №55. Далі на учнів чекає сніданок, сьогодні це гречка, курячий биток, салат зі свіжої капусти, солодкі булочки та чай. Харчування для школярів збалансоване, запевняють кухарі.

Алла Миколаївна, кухар

И курочку даем и рыбы и творог, продукты свежие каждый день и печеночку и котлетки рыбные, куриные, фрукты, вот клбунику в обед будем давать.

Влад, учасник літнього шкільного табору

Булочки были вкусные ,котлета, все было вкусно.

Після сніданку на учнів чекають пізнавальні ігри та спортивні змагання. Сьогоднішній день присвячений темі здоров’я. Так, на уроці інформатики учні малюють в графічному редакторі своє уявлення здорового способу життя.

Денис, учасник літнього шкільного табору

Пока не сложно, рисуем всякие рамы, футболистов

На період роботи табору для школярів підготували освітньо-оздоровчу програму.

Ірина Дементьєва, директор Харківської гімназії №55

Діти виходять сьогодні в центр ландау, до театру, ще вони виходять на екскурсії, причому в програмі приймають участь і інші заклади Київського району,наприклад центр дитячої та юнацької творчості, вони завжди нас запрошують і діти їх із задоволенням відвідують. На кожен загін працює 2 вихователя і медичний персонал – лікар та медична сестра – всі в робочому режимі під час роботи табору.

Цей літній табір відвідують 325 дітей, це учні з 1-го по 6-й клас. Їх перебування -безкоштовне, батьки платять лише за харчування, 20 грн. на день. Табір працює з 9-ї ранку до 3-ї години дня.

Юля, учениця 4 класу

Мне очень нравится лагерь, особенно, когда спортивный, когда занимаются спортом и беспокоятся о нашем здоровье

Артем, учень 4 класу

Мне очень нравится здесь, мы играем и готовимся к вступительным экзаменам в 5 классе гиманзию

А в літньому таборі спеціалізованої школи номер сімнадцять учні зможуть підтянути свої знання з іноземних мов. Це інтерактивне заняття з англійської мови. 5-класники малюють плакати з улюбленими корисними продуктами і розповідають про їхні властивості.

Софія

I am drawing cherry because it’s my favourite fruit

Олег

I am drawing bread. Bacuase it’s a lot of protein

У шкільному кабінеті для учнів провели кулінарний майстер-клас. У таборі, окрім англійської панує ще й й іспанська мова. Учні обираюють іспанську мову за її мелодійність та багаті традиції.

Кристина,участниця літнього табору

И здесь очень хорошо можно это развивать эту речь, в будущем можно посетить эту страну, общаться свободно, в лагере все в очень познавательной форме, развивающей.

У мовному таборі для дітей підготували насичену програму. Головне, що усі заходи проводяться виключно іноземними мовами.

Наталія Ботенко, куратор мовного літнього табору гімназії №17

Кожен день -тематичний, сьогодні день Здоровя, далі будуть день екології, день Оліміпійських ігор, орігамі, посмішок і інші. Діти будуть свторювати креативні проекти, квести,спортивні змагання, особливістю табору є те,що нас відвідає іноземний волонтер і будемо мати можливість подолати мовний бар’єр.

Шкільні табори працюватимуть до 16-го червня.

Ірина Клименко