Культ здорового способу життя – в широкі народні маси (оновлено)

Культ здорового способу життя – в широкі народні маси. Заняття фізкультурою та спортом мають охоплювати більше харків’ян, певен заступник міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Олександр Попов. Для цього буде приведено в порядок шкільні стадіони та спортклуби за місцем проживання.

 

Цього року на реконструкцію шкільних стадіонів з міського бюджету надано 5 мільйонів гривень. За ці кошти в Харкові планується побудувати і реконструювати 10 шкільних стадіонів. Наразі по кожній школі підготовлено проекти, які затвердять найближчим часом, розповів Олександр Попов. З його слів, буде проведено інвентаризацію спортклубів за місцем проживання.

Олександр Попов, заступник міського голови з питань сім’ї, молоді, спорту і підготовки ЄВРО 2012 з футболу

Мы будем приводить все клубы по месту жительства в порядок, и будем следить жестко за тем, чтоб они работали по своему целевому назначению.

Розвитку спорту у Харкові також сприяють і малі Олімпійські ігри.

Вадим Артем’єв, начальник управління з питань фізичної культури та спорту

8060 учеников 3-8 классов и 1485 родителей, которые посетили это мероприятие. Очень интересное мероприятие, массовое.

Можливо, досвід Харкова з проведення малих Олімпійських ігор буде поширено і в інших регіонах України. Якщо ідею підтримають у міністерстві, переможці малих Олімпійських ігор зможуть позмагатися з ровесниками з інших областей.

 

Світлана Маренич