Красноградська районна прокуратура отримала нове власне приміщення

У Красноградській районній прокуратурі входини. Відсьогодні прокуратура “переїхала” на нове місце і розміщюється в окремому двоповерховому будинку. Раніше районні прокурори працювали в будівлі міської ради, не маючи навіть особистих кабінетів. Тепер – умови значно кращі.

 

Останні 38 років районна прокуратура знаходилася в будівлі міської ради, де для служителів закону було виділено лише п’ять кабінетів. Відтепер прокурори переїхали у сучасну двоповерхівку з ремонтом і всім необхідним для плідної праці. Будівництво прокуратури розпочалось ще у 2001-му році, і затягнулося аж на 11 років. Працівники прокуратури кажуть, що дуже радіють з приводу переїзду, отже тепер і їм буде зручніше і людям, які приходять на прийом.

Юрій Мотуренко, старший слідчий прокуратури

Одно дело, когды мы в маленьком тесном помещении, когда часть граждан ждала на улице. То тут созданы условия. Можно нормально принимать, поговорить с человеком. Каждый работник прокуратуры находится в отдельном кабинете. Раньше ютились по 2, а то и по 3. Много теперь вспомагательных помещений, всё это есть.

Кабінети кожний працівник обставляв меблями на власний смак, створюючи собі затишне робоче місце.

Володимир Гончаров, помічник прокурора

Вы знаете – я пытался сам для себя создать уют. В этом помещении самое главное – уют. Я сам заказывал форму мебели, расставлял её, поэтому я думаю, что самое главное это уют.

У новій прокуратурі є навіть окрема двокімнатна ізольована квартира, на той випадок, якщо в Красноград приїдуть працювати фахівці з інших куточків області.

Андрій Яковлєв, прокурор Красноградського района

На данный момент у нас в районе все работники являются местными, поэтому у каждого своё жильё и они в нём не нуждаются. У нас был только один работник – помощник прокурора, вот он займёт одну из комнат данной квартиры.

У новій будівлі і праціюватиметься краще, впевнені в прокуратурі. На будівницітво було використано кошти місцевого і районного бюджетів та благодійна допомога, на суму понад один мільйон гривень.

 

Олексій Кулаков