Краще один раз побачити, аніж десять разів почути. Профільний виш правоохоронців відкрив двері для абітурієнтів

 

Аби  побачити майбутню альма-матер не в інтернеті, а на власні очі абітурієнти зїхались зі всієї України. Кількість охочих пройти тернистий шлях профпідготовки, переконують викладачі, у виші щорічно збільшується.

Курсантами стають кращі з кращих. До того ж суворий відбір, відмінне здоровя та здоровий спосіб життя. А що найголовніше-обирати військову справу потрібно свідомо. Однією із студенток університету внутрішніх справ мріє стати і Дар’я з Кривого Рогу. Сьогодні ще раз переконалась слідство-це те, з чим на всі “сто” готова пов’язати своє життя.

Дарія Кухарчук, майбутня абітурієнтка

У мене навчається подруга в цьому університеті на факультеті інформаційних технологій. Вона порадила приїхати, дізнатися більше про цей університет. Готуюсь довго, готуюсь ретельно. Дуже хочу поступити-стараюсь.

Батьки ж майбутніх курсантів, лейтенантів та офіцерів, тішаться перспективі працевлаштування по закінченню університету. Мовляв, це неабиякий плюс, для молодого військовослужбовця.

Микола Мусійченко, батько майбутнього абітурієнта

Давно знаю про університет. Ну це вибір не мій, це вибір сина. Він бажає сюди поступити. Ну в першу чергу чергу це цілбове буде направлення і цілбове працевлаштування.

У виші майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам показали роботу фахівців університету з середини. Зустріч з ректоратом, викладачами, а також провели  до аудиторій, спортивних залів, гуртожитків та лабораторій. За словами ректора університету внутрішніх справ Олександра Бандурки, щорічно на день відкритих дверей гостей як і вступників більшає. А це відповідно підвищує конкурс для абітурієнта.

Олександр Бандурка, ректор ХНУВС, генерал-полковник міліції

В цьому році ми державне замовлення маємо десь майже в шість раз більше проти минулого року. Безумовно, ми очікуємо і відповідного притоку абітурієнтів з кого відбирати кращих.

Потенційним студентам також продемонстрували заняття з фізичної та вогневої підготовки та показали виставку вогнепальної зброї.

Леся Кочержук