Костянтин Нікольський з концертом на Масляну у Харкові

Він грає рок-н-рол і пісні з глибоким змістом і не п’є перед концертом – лише чай з молоком. Ввечері на Масляну у Харкові співав Костянтин Нікольський. До Першої столиці музикант завітав після Одеси та Києва і одразу зауважив – у Харкові його розуміють найкраще.

 

Гітара, донька Юлія і старий друг – гітарист Ігор Кожин – таким невеличким складом легенда російського року Костянтин Нікольський приїхав нагадати про себе у першій столиці.

Повесил свой сюртук на спинку стула музыкант расправил нервною рукой на шее черный бант.

Старі пісні зал впізнає з перших акордів і зустрічає оплесками. Музикант відверто каже – гадки не мав, що його рядки так добре пам’ятають, адже народилися вони ще в сімдесятих. Як зауважив сам Нікольський, Харків для нього місто не чуже із ним пов’язано дуже багато спогадів. Спільний один – тут завжди приймали від щирого серця і розуміли найпрогресивніші музичні течії.

Костянтин Нікольський, музикант

И мы врубили штук восемь рок-н-роллов подряд во Дворце Спорта и все и пошло и народ так завелся в зале, что это вызвало одного из слушателей в зале. Он был одет в серый пиджак, свитер такой правильный, а он вышел на сцену, ну, думаем, пусть скажет, и он в микрофон на весь Дворец Спорта – товарищи Цветы, а где ж ваши советские песни и весь зал его послал.

Проте саме радянська епоха, за словами самого музиканта, надихала на душевні рядки. Вони досі актуальні як для тогочасної, так і для нинішньої молоді. Бо їй завжди чогось не вистачало – в СРСР пива та свободи, зараз – справжніх стосунків та стабільності.

Костянтин Нікольський, музикант

Что пожелать? Я думаю, что пожелать, сам себя конечно хвалить нехорошо, я думаю, что пожелать, чтоб у нового поколения были хорошие песни как были у нашего поколения…

Врешті решт за розмовами та піснями концерт затягнувся майже на три години.

Оксана Бабич