Коштом американського посольства 20 дітей з Харківщини тричі на тиждень вивчають англійську (відео)

Вивчати англійську безкоштовно зможуть 20 школярів з Харкова та області. Програма малих стипендій у Харкові реалізує Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні. Тепер учасники програми зможуть тричі на тиждень в позакласний час відвідувати уроки англійської. Не прогавила можливості “підтягнути” свою англійську і кореспондент новин “Сьогодення” Діана Корсун.

діти англійська

20 дітей зі шкіл Харкова та області будуть безкоштовно вивчати англійську мову протягом 2-х років. Проект фінансується американським посольством, він проходить в кількох українських містах. Серед учасників проекту 8-класник Максим. До інтенсивного навчання хлопець готовий, адже мріє стати істориком і працювати в історичних експидиціях.

Максим Бідненко – учасник проекту

Чтобы участвовать в научных экспедициях в Америке и участвовать в проекте Миротворце в Америке.

А ось колега Максима по проекту “Аkses” 9-класниця Катерина вже має досвід спілкування англійською. В проекті бере участь, щоб покращити свої знання, які вже встигла випробувати на практиці, перебуваючи за кордоном.

Катерина Таратухіна – учасниця проекту

Мне было 9 лет, я сама пошла и купила себе мороженое. Все было на английском языке, родители за меня даже не переживали. Всегда хотела говорить на английском.

Проект за підтримки посольства США в Україні передбачає більше чотирьох сотень годин навчання. Вони проходитимуть після уроків тричі на тиждень. Діти мають не лише покращити знання мови, а й дізнатися більше про американську культуру, розвинути свої лідерські навчики. В майбутньому це має допомогти їм реалізуватись.

Омар Карденті – асистент прес-аташе Посольства США в Україні

Английский это язык международный, это язык который может привлекать возможности. Люди могут работать в Европе в Украине, иностранные компании, которые хотят участвовать в экономике здесь, им надо студенты, граждане, которые могут говорить на английском.

Всіх учасників проекту відбирали за конкурсом, кажуть організатори. Адже попереду у них два роки інтенсивного навчання. Окрім занять в позакласний час для учасників проекту тут передбачені тижневі мовні табори під час канікул.

Галина Овчарова – координатор проекту

Дети, которых здесь собирают, это не только дети из Харькова. Есть дети из Чугуева, в резерве – дети из Солоницевки. Основная аудитория, по требованию наших партнеров из посольства США – это представители семей ветеранов АТО, переселенцы, а также многодетные, малообеспеченные дети города Харькова.

У планах організаторів – подібні курси але вже для українських підприємців.

Діана Корсун