Корейські інвестори на Харківщині почуватимуться комфортно – зустріч в ХОДА

Харківщина співпрацюватиме з Республікою Корея. Напередодні до Харкова прибув посол Республіки Кореї в Україні  Кім Ин Цжун

Взаємовигідне співробітництво між Харківщиною та Республікою Корея – основне питання, що обговорювали під час зустрічі Надзвичайного та повноважного Посла Респубілки Корея та представників обласної влади.

Валентин Дулуб 1-й заст. голови ХОДА

Потенциал между Харьковской областью и республикой Корея на сегодняшний день реализуется не достаточно. А поэтому, думаю, что после Вашего пребывания у нас, наше взаимное сотрудничество станет залогом динамического развития и углубления дружеских отношений Харьковской области и Кореи.
Обласна державна адміністрація не перший рік співпрацює з іноземними інвесторами. Як пояснили чиновники, в регіоні робиться все задля вигідного бізнесу на території Харківської області.

Сергій Чернов, голова  облради

Мы со своей стороны делаем всё,чтобы упростить условия для работы бизнеса в регионе. И как пример хочу сказать, Харьковский обласной совет пересмотрел 21 регуляторный акт и 15 из них отменил. Таким образом, создавая упращенную работу бизнеса на територии Харьковского региона.

Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Ин- Цжун зауважив, вони покладають надію на вдалу співпрацю. До того ж, зазначив він, Харківщина збагачена промисловими підприємствами, доброю технічною базою та центрами освіти.
Кім Ин-Цжун, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні

Корейское правительство также никогда не забывает о своих соотечественниках и всегда думает о развитии не только культурном, но еще и развитии в сельскохозяйственной области и области образования.

Наприкінці зустрічі пан Посол залишив запис у книзі почесних гостей.

Юлія Поколодна