Контракти з Латинською Америкою, перемовини з американцями, росіянами та французами – українські авіабудівники повернулись з "Фарнборо-2012"

Президент ДП «Антонов» Дмитро Ківа доповів Прем’єр-міністрові Миколі Азарову про результати підприємства на авіасалоні «Фарнборо-2012», у рамках якого підписано контракти на поставку до Латинської Америки реактивних літаків Ан-148 і Ан-158.

 

«У рамках авіасалону ми підписали угоду на поставку 15 літаків Ан-148 та Ан-158 до країн Латинської Америки. Крім того, в рамках вашого доручення ми провели переговори з компанією Boeing і нашими російськими партнерами щодо спільної роботи з модернізації літаків «Руслан», – сказав Ківа.

Також, йдеться на Урядовому порталі, були проведені переговори про будування літаків Ан-70 для Міноборони РФ, а також з французькими авіабудівниками щодо активізації співпраці, зокрема, створення спільних підприємств.

Прем’єр-міністр привітав президента ДП «Антонов» з підписанням контракту. «Я з цікавістю стежив за презентацією нашого підприємства на міжнародному авіасалоні «Фарнборо», і я вас вітаю з підписанням контракту на поставки літаків. Мені надзвичайно цікаво було почути про налагодження контактів з іншими авіабудівними підприємствами, зокрема з Boeing та французькою авіакомпанією. Безумовно, потрібно продовжувати нашу співпрацю з Російською Федерацією у рамках спільного будування літаків Ан-70, Ан-148, Ан-158», – сказав Глава Уряду.