"Конструктивізм" Сергія Новікова у галереї "Мистецтво Слобожанщини"

Просто та з глибоким змістом – такий творчій девіз художника Сергія Новікова. У галереї “Мистецтво Слобожанщини” він представив свою виставку “Конструктивізм”.

 

Яскраві фарби, сміливі образи та умисне нехтування деталями. У роботах Сергія Новікова традиційна школа живопиву поєднується з авангардним мистецтвом початку минулого сторіччя. Пейзажі, портрети, сюжетні картини – усе об’єднане авторським баченням реальності. Ця картина з назвою “Полетіли” нагадує про те, що жінка завжди надихає чоловіка на подвиг. Як і майже всі роботи художника, все на ній максимально просто та водночас із глибоким змістом.

Сергій Новіков, художник

Ты просто показываешь любовь к этому, отношение к постановке, модели или состоянию природы. Может деталировка тут и не нужна совершенно. Хочется воспринимать все в целом.

Кожна робота Сергія Новікова – наче окрема історія зі своєю динамікою – кажуть у галереї. Роздивлятись їх – наче читати цікаву книгу, відкриваючі в ній приховані смисли.

Віра Лагутіна, заст. директора галереї

В ней несколько слове, несколько подтекстов. Для каждого можно найти свой подтекст, но авто все-таки дает четкую кульминацию, сюжет, историю своего этого рассказа.

Усі картини – філосовськи та примушують замислитись – кажуть відвідувачі виставки. А найрізноманітніші та щирі образи жінок у роботах художника нікого не залишають байдужим.

Євгенія Мішкіна, харків’янка

Этот образ женщины – то женщина-парикмаехер, то вот совсем другая. В каждом образе находишь частичку себя. То ты такая, то уже другая. Мне эти картины близки.

Любов Мікіннікова, заст. директора обласного центур культури та мистецтва

Сразу видишь разнообразие красок и понимаешь, что на все картины, которые тебя откружают, хочется смотреть. А потом, когда подходишь к какой-то картине, смотришь, анализируешь, думаешь – эмоция остается.

Анастасія Горєлкіна