Конкурентноспроможність за гратами(відео)

Меблі, одяг, ліхтарі – руками в’язнів. У Темнівській виправній колонії презентували виставку продукції, що виробляють у місцях позбавлення волі. В Департаменті з питань виконання покарань привчаються самотужки забезпечувати буття колоній та СІЗО.

 

Від тракторного ковша до дитячих санчат – зроблено в колонії. У виправних установах встигають орієнтуватись на потреби ринку – такі зелені урни для сміття можна побачити на харківських вулицях. Ціни вигідно вирізняються від інших виробників.

Костянтин Нікулін, заступник начальника обл. управління Департаменту з виконання покарань України

 

Это прежде всего машиностроение, сельхозмашиностроение, швейная продукция, деревообрабатывающая продукция, товары народного потребления.

За гратами тепер можна й професію опанувати. Йдеться про робітничі спеціальності. У Темнівській виправній колонії навчать тонкощам фаху токаря, столяра, фрезерувальника.

 

Анатолій Сліпченко, начальник обл. управління Департаменту з виконання покарань України

 

Выйдет он на гражданку, будет опять совершать преступления, а когда он выйдет с чувством самореализации, приобрёл профессию, может себе зарабатывать на жизнь не путём ограбления, а путём своего труда.

Копійчину заробиш – у магазині можна купити все необхідне. Середня зарплата засудженого у Темнівській колонії чотириста гривень. Умови праці гідні. Не замовчують співробітники системи виконання покарань й труднощі. Зокрема, рівень захворюваності на туберкульоз та ВІЛ. Зараз на Харківщині, на обліку у профільних лікарнях виправної системи – понад п’ять тисяч хворих на туберкульоз і стільки же – на ВІЛ. Наразі, триває налагодження співпраці з міськими лікарнями. Власних потужностей, зокрема щодо діагностики, Департаменту не вистачає.

Олександр Лісіцков, голова ДПтС України в Харківській області

Будет произведена централизованная закупка диагностического оборудования, которое позволит нам на ранних стадиях выявлять эти заболевания, ну и естественно ими заниматься.

Анастасія Полякова