Комунальники збираються побити минулорічний квітковий рекорд

Нині на вулицях і в парках міста висаджено понад 2 млн 150 тис. квітів, – повідомляють з мерії, посилаючись на директора Департаменту комунального господарства Віктора Кітаніна.

За його словами, у Харкові надалі садять квіти й облаштовують тематичні клумби. Наступного тижня почнуть висаджувати квіти у сквері на вул. 23 Серпня, у роботі Меморіал Слави, а також клумби біля пам’ятників і монументів міста.

Віктор Кітанін підкреслив, що аномальна спека внесла корективи в плани працівників зеленого господарства – крім поливу рослин потрібно регулярно розпушувати землю для доступу кисню. Крім того, температура на поверхні землі доходить до +70 градусів, тому повноцінно працювати вдень неможливо. Директор департаменту додав, що подібної температури в Харкові не було вже понад 110 років. За його словами, найбільш стійкими до спеки квітами виявилися петунії – їх у Харкові налічується 12 видів.

Віктор Кітанін нагадав, що до минулого Дня міста в Харкові висадили 2,38 млн квітів, цього року Харківський міський голова Геннадій Кернес поставив завдання побити рекорд 2011 року.