Комсомольського селищного голову Степана Миндаря обвинувачують у фінансових порушеннях

Зловживання на 9 мільйонів гривень. У селищі Комсомольському, що у Зміївському районі, селищного голову Степана Миндаря обвинувачують у фінансових порушеннях. Йдеться, зоврема, про протизаконний продаж комунальної власності і нецільове використання коштів місцевого фонду охорони навколишнього середовища.

 

У Комсомольському будинку культури селищний голова Степан Миндарь звітує перед громадою. Нещодавно його діяльність протягом останніх 2-х рокі перевіряло контрольно-ревізійне управління. Фінансових порушень виявили більш як на 9 мільйонів гривень. Наразі порушено кримінальну справу. Мешканці селища питають голову про наболіле.

Для многодетной матери в садике места нет – почему?

Всунули вам такие тарифы, почему вы нас не защищали, как вы могли принять.

Кілька годин Степан Миндарь відповідав на питання щодо порушення черг на отримання житла, приватизації комунальної власності, коштів, витрачених на благоустрій. Своєї провини не визнав – мовляв, всі рішення ухвалювали депутати селищної ради. Та й з пропозицією відмовитись від посади не погодився.

Степан Миндарь, Комсомольський селищний голова

Хорошее предложение уйти, но ви мене погано знаєте. Багато хотіли б людей, щоб я пішов, но не так-то просто, понімаєте.

В адміністрації району дали свою оцінку діям селищного голови.

Євгеній Мураєв, голова Зміївської РДА

Мы будем проверять теперь абсолютно все аспекты, поскольку никто не мог предполагать, что нарушения носят системный характер. Поэтому будем проверять и тарифообразование и работу коммунальных предприятий и штатное расписание и деньги которые оплачиваются за выполнение работ и услуг, то есть будем проводить работу и проверку комплексно.

Наразі у Комсомольському обрали секретаря селищної ради.
А тим часом в одному з дворів селища Комсомольське кипить робота. За підтримки депутата облради Євгенія Мураєва тут висаджують два десятки дерев та встановлюють новенький дитячий майданчик. Його вартість 30 тисяч гривень. Наразі, всі майданчики у Змієвському районі встановлюються за позабюджетний кошт та зазвичай за ініціативи місцевих мешканців.

Ігор Сокур, мешканець селища Комсомольське

Вы посмотрите, сколько мам с колясками пришли, есть и ветераны, кто начинал строить поселок. На них посмотреть – радуются ходят.

Анастасія Горєлкіна