Компанія "Nestle" інвестувала 30 мільйонів у харчову промисловість Харківщіни

Зацікавленівсть, що підкріплена багатомільйонними інвестиціями. Транснаціональна корпорація Нестле, що зараз є всеукраїнським лідером у виробництві харчів, цьогоріч інвестувала три десятки мільйонів гривень  у розробку нових технологій  і розширення виробництва  продуктів швидкого харчування на Харківщині. Загалом, задля просування харківської продукції на світові ринки , іноземці готові витратити більше ста тридцяти мільйонів гривень. В найближчій перспективі – і зведення суперсучучасного дослідницького центру, що дозволить контролювати якість продуктів харчування.

Фастфуд , що доступний за ціною, а за якістю відповідає світовим стандартам . Ця галузь, за переконанням іноземних інвесторів, має неабиякі перспективи для розвитку на Харківщині. Аби вже знані в Україні бренди почувались впевнено в Європі та у світі, на базі одного з підприємств Харківщини зведуть сучасний дослідницький центр. В ньому розроблятимуть нові види продукції та контролюватимуть, аби харчі швидкого приготування відповідали міжнародним системам якості.

Геннадій Радченко, директор з корпоративних питань Nestle в Україні

Прежде всего разработка с научной точки зрения продуктов быстрого приготовления. Этот центр,который бы работал на рынке всей Европы, может, и всего мира.

Нарощування обсягів виробництва на підприємствах харчової промисловості має стимулювати і розвиток аграрної галузі Харківщини – певен віце-губернатор Віталій Алексейчук. Наразі, співвідношення експорту-імпорту харчів  між Харковом та Європою однакове. Натомість, щороку Харківщина більше продаватиме за кордон.

Віталій Алексейчук, заступник голови ХОДА

Работаем над тем чтобы молоко от фермы до потребителя поступало натуральное, это ж и молокоматы новые. Я думаю, что б  в целом натуральной продукции было больше, новые технологии  должны быть, чтоб поступало  побольше натуральной продукции на прилавки магазинов.

Переробники без якісною сировини не лишаться – запевнив віце-губернатор Віталій Алексейчук учасників бізнес-форуму «Підвищення конкурентоспроможності промисловості. Можливості, шляхи, партнерство». В кошторисі країни дві тисячі дванадцять заплановано майже сорок мільйонів гривень на розбудову аграрного сектору Харківщини. Це утричі більше, аніж цьогоріч.

Олексій Кулаков