Команда “Спалах” з Мерефи перемогла на ХХІІІ обласному фестивалі Дружин юних пожежних

Вони вміють гасити пожежі та рятувати потопаючих, а також вправно танцювати і співати. Ттакі вони – юні надзвичайники. У Харкові відбулись змагання серед Дружин юних пожежних міста та області.

спалах

Боротьба з уявним вогнем, спасіння потопаючих, уміння долати перешкоди, а також перевірка знань з теорії пожежно-рятувальної справи. У Харкові відбувся фестиваль Дружин юних пожежних серед команд шкіл міста та області. Конкурс проходив у 2 етапи. Перший мав показати фізичну підготовку та необхідні навички у рятувальній справі. А під час другого – команди продемонстрували здібності у гуморі, співах, танцях та акторській майстерності.

 

За словами начальника Харківського гарнізону Олександра Волобуєва, саме на змаганнях серед Дружин юних пожежних він і сам у юному віці дізнався про роботу рятувальника. Тому сподівається, що у майбутньому хтось з цих хлопців та дівчат приєднається до лав надзвичайників.

Олександр Волобуєв, начальник Харківського гарнізону ДСНС

И то, что ребята в таком возрасте уже знают о спасательной службе, знают правила поведения, оказания помощи. Это очень прекрасно и я надеюсь, что кто-то из них придет в наши ряды. .. Тем более, что у нас в службе много руководителей, которые прошли ДЮП, пожарно-прикладной спорт, показывали очень серьезные результаты и сейчас занимают очень высокие должности

На Харківщині фестиваль Юних пожежників вже став традиційним, адже навчити молодь берегти майно і своє власне життя – це важлива справа, – кажуть представники Департаменту освіти, тому планують і надалі проводити подібні заходи.

Володимир Ігнатьєв, заст. директора обл.департаменту науки та освіти 

Наша співпраця буде продовжуватися – не тільки в дружині юних подежних, а й в дні цивільного захисту. Практичне відпрацювання евакуації,  імітація надзвичайних ситуацій для того, щоб зберегти і майно і навчити дітей бути конкурентоспроможними в цьому навколишньому середовищі

За результатами обох етапів змагань третє місце посіла команда “Активні вогнегасники” гімназії №152. Другою стала команда “Екстрим” школи №123, а переможцем цьогорічного фестивалю Дружин юних пожежних визнали команду “Спалах” Мереф’янського медичного ліцею.

Кристина Загребельна