Книжкова виставка-ярмарок відкрилась у Дергачах

Якісні книги за доступними цінами. Вже втретє до районів області завітала пересувна книжкова виставка-ярмарок “Харківські видавці – районам області”. Сьогодні її зустрічали у Дергачах. До участі також запросили Богодухівський і Золочівський райони.

 

На відкритті третьої пересувної книжкової ярмарки у Дергачах ці рядки лунали не випадково. Ярмарок присвятили письменнику Євгену Гребінці. Його творчості відвели окремий стенд. Однак найбільше відвідувачів – біля стендів з новинками від харківських видавців. Тут і класична література, і твори сучасних письменників, а також енциклопедії.

Таїсія Коваленко, відвідувачка книжкової виставки

Мне очень нравится “Покорение морей и океанов”, я увлекаюсь кораблями. Еще “Открытия” мне понравились, очень интересно.

Книги тут можна купити за ціною виробника, запевняють представники видавництв. Ціни різні – найдешевша книга коштує приблизно 5 гривень, найдорожча – більше сотні. Найбільший вибір дитячої літератури. Вона на будь-який смак – і для малюків, і для школярів.

Юлія Казаровицька, представник видавництва

“Обо всем на свете”, “О кошках и мошках”, – очень много направлений. Тут цитаты классиков, ответы на множество вопросов. И взрослым интересно, сами с удовольствием читаем.

Цьогоріч виставка дещо змінила формат. Вона завітає до восьми районів області. Кожну з них присвятили видатній людині. Зокрема, наприкінці квітня естафету прийме Красноград. Там вшанують творчість Леся Курбаса. А на відкритті виставки виступить театр Шевченка.

Вікторія Маренич, начальник управління у справах преси та інформації ХОДА

Мы несем некую еще и просветительскую, гуманитарную миссию. Поскольку мы часто забываем тех людей, которые уже являются страницами нашей украинской истории. Это жители и Харьковской области, соседних областей – не важно.

Не обійшлося на відкритті виставки і без подарунків. Районні бібліотеки отримали набори художньої і учбової літератури.

 

Анастасія Горєлкіна