Клумба з логотипом ЄВРО знову в Харкові(відео)

Більша , яскравіша та під охороною . На університетському узвозі знову розквітла клумба з логотипом  ЄВРО двадцять дванадцять.

Клумба з логотипом ЄВРО двадцять дванадцять знову розквітла на Університетському узвозі. Харків”янам, з якими спілкувалась наша знімальна група, клумба до вподоби. Кажуть – коли всі квіти розквітнуть , вона буде ще яскравіша.

Олена Соболева, харків”янка

Клумба, ее позавчера только открыли, доделали, нравится? Ну да, ну она ещё не расцвела, но вообще красиво.

Ганна Недбайло, харків”янка

Нет, у нас в городе вот эти єэблемы очень красиво. Что вот это, что вот там возле спуска тоже красивые эмблемы есть.

Дмитро, харків”янин

На южном вокзале, в разных местах. На Южном вокзале, на Центральном рынке, везде, чтоб все видели.

Двадцять тисяч квітів на сорока квадратних метрах . Порівняно із минулим роком , площа клумби та кількість квітів побільшали. Щодо композиції, то квіткарі відтворили минулорічну.  Не стали змінювати й сорти квітів. Зупинились на тих, що вистояли минулорічне спекотне літо. А от логотип на нинішній клумбі як-то кажуть – в законі – офіційно затверджений УЄФА.

Вже через рік почнеться чемпіонат Європи. На клумбі зображений герб ЄВРО, який офіційно затвердив УЄФА і за словами владників такі місця надають Харкову особливої футбольної атмосфери.

Безпеці клумби – особлоива увага . Минулоріч вандали двічі завдали клумбі шкоди. В міському департаментів комунального господарства обіцяють – тепер за  усіма об”єктами Зеленстрою наглядатимуть міліцейські патрулі.

Віктор Кітанін, директор Департаменту комунального господарства

Я благодарен сотрудникам УВД г. Харькова, в том что практически парные посты сегодня работают на всех объектах зеленых хозяйств.

Клумба з логотипом Євро радуватиме око городян та гостей міста до перших морозів.
Вадим Шевякін