Кінофестиваль «Харьковская сирень» підкорює серця французів

Вона узяла чистий аркуш паперу і написала: “Дорогі мої, вже зовсім скоро! До зустрічі, Мілен Демонжо!” – таке вітання від президента кінофестивалю “Харьковская Сирень” усім харків’янам передала начальник управління у справах преси та інформації і за сумісництвом співголова фестивалю – Вікторія Маренич.

 

Кінофестиваль «Харьковская сирень» підкорює серця французів. Наразі створена окрема сторінка фесту в асоціації франко-української дружби “Весна” – розповіла співголова оргкомітету фестиваля Вікторія Маренич. Фестиваль активно обговорюють не лише у Парижі. Тож зіркові гості зі столиці моди швидко дізнаються про всі цікавинки майбутнього дійства.

Вікторія Маренич, співголова кінофестивалю

Милен Демонжо, я ей не говорила, что будет Делон, хотела, чтоб был сюрприз. Но как только я зашла она сказала, что прочитала во французской газете, что Делон будет в Харькове на “Харьковской сирени”. Он правда будет? – Ну конечно же.

На фестивалі “Харьковская сирень” покажуть лише три українські фільми, два з яких зняті у Харкові. Про це повідомили члени селекційної комісії. За словами кінокритиків, чимало стрічок просто не відповідали формату фесту. Загалом для показу відібрали два десятки робіт. Цьогоріч до участі потрапили і кілька фільмів у ретростилі. А серця членів селекційної комісії підкорила стрічка з Франції, головними персонажами якої є звичайні помідори.

Костянтин Кеворкян, член селекційної комісії

Смотришь на вдохе и забываешь выдохнуть. Это редкое сочетание остроумия, наглядности, и в то же время информативность. Они не имеют языковых барьеров.

Анастрасія Горєлкіна