Харків’янку, яка на 3 дні забула про своїх дітей, направили лікуватись від алкоголізму

Жінці, яка лишила дітей знайомим і 3 дні десь вешталась, 31 рік, вона жителька Київського району Харкова, – повідомили в мерії.

забула про дітей

Минулої неділі горе-матуся пішла з приятелем відзначити його день народження і залишила своїх дітей – 4,5 року, 3,5 року та 11 місяців – зі знайомою, попросивши її переночувати з ними. Наступного дня цих дітей знайшли на вулиці – голодних, брудних і неодягнених. Їх доправили до міської дитячої клінічної лікарні №19, а мати тільки сьогодні вдалося привезти до служби у справах дітей. Потім її привели на прийом до віце-мера Світлани Горбунової-Рубан.

Після розмови з харків’янкою, яка вже майже рік перебуває в полі зору служби у справах дітей через асоціальний спосіб життя, вирішили помістити її дітей на на півроку до установи соцзахисту, а саму матір направити на лікування від алкоголізму.

«Позбавити матір батьківських прав технічно значно легше, ніж займатися виховними моментами, умовляти, намагатися достукатися і дати ще один шанс. Але ми йдемо цим шляхом, тому що залишати дітей без рідної матері – це вже останній варіант. Ми робили для цієї сім’ї все, що було можна, але поміняти мізки матері, змусити її поводитися по-іншому – це найскладніше в нашій роботі. Поки що на півроку ми заберемо дітей до держустанови, а матір постараємося вилікувати від алкоголізму, потім спробуємо працевлаштувати. Зараз вона живе на матеріальну допомогу, яка виплачуються на дітей. Це пристойна сума, але значна її частина йшла на спиртне. Судячи з її реакції, вона начебто кається у скоєному, але будемо спостерігати, як вона поведе себе надалі», – розповіла Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, якщо ситуація в родині не покращиться, то розглядатиметься питання про позбавлення жінки материнських прав.