Харків’янка покинула 3-х маленьких дітей (відео, оновлено, коментар поліції)

Вдень 4-го вересня патрульні отримали повідомлення, що на вул. Леся Сердюка знаходяться троє маленьких дітей без нагляду дорослих.

деті

Приїхавши за викликом, поліцейські з’ясували, що йдеться про трьох дітей, 4-х, 2-х та 1-го року. Поряд з малечею були чоловік та жінка, які розповіли, що мати дітей 3 дні тому попросила їх доглянути за малими й донині нe повeрнулась.

Патрульні викликали мeдиків, які забрали дітeй до лікарні. Про випадок поліцeйські повідомили співробітників ювeнальної прeвeнції, які зараз займаються цією  справою.

Дітей доставили до 19-ї дитячої лікарні, де вони зараз знаходяться.  Стан їхнього здоров’я медики оцінюють як задовільний.
Як розповів старший інспектор відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Юрій Михайлович, правоохоронці встановили особу матері. З’ясовано, що 31-річна жінка веде антисоціальний спосіб життя. Сьогодні, 6-го вересня, її знайшли вдома нетверезою.
Нині триває збирання пакету документів  документів і вже найближчим часом розглядатиметься питання про позбавлення громадянки батьківських прав.
Якщо в діях жінки виявлять ознаки кримінального правопорушення, буде відкрито кримінальне провадження за ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.