Харків’янка лишила 3-х малих дітей на співмешканця-п’яницю та поїхала на заробітки (фото)

У Харкові матір покинула 3-х дітей та поїхала на заробітки  Жінка залишила малечу на свого співмешканця, який пиячив та не кормив дітей, – повідомили в поліції.

дети1

Про покинуту на призволящу малечу до служби у справах дітей по Шевченківському району Харкова повідомили сусіди. Вони розповіли, що матері вдома немає, а її співмешканець пиячить і не доглядає за дітьми. Кормлять малих сусіди. Коли працівники ювенальної превенції, служби у справах дітей Шевченківського району та патрульної служби прийшли додому додітей, чоловік п’яний спав, а діти були брудними та голодними. Оселя виглядала занедбаною- усюди бруд, розкидані речі та харчі. Зважаючі на це, дітей, 2-х дівчат, 2-х та 4-х років, та 6-річного хлопчика, відвезли  до лікарні для встановлення їх стану здоров’я.

Працівниками ювенальної превенції з’ясували, де матір дітей. Жінка у Полтаві. Як вона пояснила – на заробітках. Нині стосовно жінки складений адмін протокол за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) кодексу України про адміністративні правопорушення. Працівники служби у справах дітей по Шевченківському району міста Харкова збирають матеріал щодо позбавлення матері батьківських прав.