Харків’янину присудили 8 років неволі за побиття євромайданівця

Дзержинський райсуд Харкова визнав винним 36-річного раніше судимого харків’янина, – інформує прес-служба прокуратури області.

рукі на гратах

Як розповів начальник відділу прокуратури області Ігор Чуб, суд призначив чоловіку покарання – 8 років позбавлення волі та зобов’язав відшкодувати на користь держави 2 тис. 460 грн. за проведення експертиз у кримінальному проваджені.

Прокуратура довела у суді, що 6 квітня 2014 року зловмисник перебував на вул. Сумській біля пам’ятника Т.Г. Шевченку де проходили збори активістів Євромайдану. Коли почалася хода, він, разом з іншими антимайданівцями, заблокував прохід вул. Сумською. Погрожував активістам, викрикував у їх сторону образи, та кидав у них шматки землі та каміння.

Правоохоронці створили так званий “коридор” для безпечного руху євромайданцівців, проте зловмисник, відштовхуючи працівників міліції, прорвався через “коридор” та почав безпричинно лупцювати активістів руками і ногами. Потім побив одного із євромайданівців пляшкою по голові.

Згідно висновків судово-медичної експертизи потерпілий отримав контузію, гематому повік та крововилив правого ока.

Довідково:

Нині вирок суду не є чинним, оскільки триває час на апеляційне оскарження. Зловмисник на вимогу прокуратури перебуває під вартою.