Харків’янин дарує “друге життя” американським легендам (відео)

Унікальна мотоколекція Harley – Davidson – за парканом звичайного приватного будинку. Харків’янин Олександр Малахов знаходить та купує старі американські байки та дає їм друге життя. Рідкісні моделі, багато з яких вже стали легендами,  завдяки йому знаходять своїх нових власників не тільки у Харкові, а і по всій Україні.

харлей

Залізні коні – пристрасть Олександра з дитинства. До рук малого Сашка потрапив журнал “Америка”, на обкладинці якого він вперше побачив знаменитий Harley – Davidson. Відтоді хлопець не переставав мріяти про те, що колись і в нього з’явиться такий байк, а поки у своїй майстерні ремонтував вітчизняні мотоцикли. Перший Harley Олександр придбав у 2007-му році, і відтоді завдяки майстру друге життя отримали майже дві сотні старих заокеанських мотоциклів.

Олександр Малахов – майстер реставрації та ремонту мотоциклів

Мы шли к тому, что бы по тихоньку привозить старые мотоциклы и прикоснуться к той части истории, которая есть у Harley – Davidson. В этом году мы привезли семь мотоциклов старых. Это мотоциклы восмедисятых годов и выше. Самый старенький мотоцикл – это семдесят восьмого года. Разбираем, делаем полную ревизию, собираем, красим, если это нужно. И опять получаем вторую жизнь мотоциклу.

Постійної колекцій у Олександра не має. Після реставрації власниками байків стають інші мотолюбителі. Чоловік пояснює, хоче, аби мотоцикли Harley – Davidson стали доступними та не були надбанням кола обраних. Навіть його перший байк вже знайшов іншого власника. Нині Олександр має близько 20-ти “Харлеїв”, серед них є рідкісні моделі. Наприклад, ювілейний Harley – Davidson, випущений 4 роки назад до 110-ї річниці заснування компанії. . Усього таких байків до України завезли 2-3 з них тепер у Києві.

Олександр Малахов – майстер реставрації та ремонту мотоциклів

Всего этих мотоциклов в мире 1450 было выпущено. Это уже, можно считать, частично история, которая никогда не повториться. Окрашен этот трайк не обычной краской. Все лимитированные версии и юбилейные окрашиваются не обычной краской, рецепт которой знает только Харли.

На дорогах такі байки ніколи не залишаються без уваги. За словами власника, були випадки, коли його зупиняли поліцейські, проте не за порушення правил чи для перевірки документів, а щоб більше дізнатися про незвичайний транспорт. Харків’яни теж матимуть нагоду познайомитись із легендарними американськими байками. На цьогорічному Ретро-зльоті для них виділять окрему мотосекцію.

Сергій Бондар – керівник мотосекції на Ретро Зліт “ХаРС-2017”

В этом году основной акцент делался на американский мотопром. Потому что ретро слёт имеет название made in USA. Будет представлена широкая линейка Harley Davidson. Начиная с времён второй мировой войны и заканчивая сегодняшними днями. Мы хотим отследить как меняется мотоцикл на протяжении десятилетий, визуально и технически. Так же будут представлены мотоциклы других стран.

Тож побачити ретро – мотоцикли із майстерні Олександра Малахова можна буде на щорічному Харківському Ретро-зльоті, який відбудеться 27-го – 28-го травня на площі Свободи.

Юлія Котелевська