Харків’яни розповіли, у чому для них сенс Незалежності країни (відео)

Україна сьогодні святкує свій День Народження – 26-ту річницю Незалежності.

незал х

Відзначити цю подію біля пам’ятника на Площі Конституції зібралося близько тисячі людей. Серед них і представники області та міста, духовенство, іноземні делегати, міжнародні спостерегачі, військові та учасники АТО.

Після урочистої частини всі присутні покладали квіти до пам’ятника та віддали шану борцям за Незалежність України. Знімальна група новин “Сьогодення” дізналась у харків’ян та гостей міста, що для них означає це свято та поняття Незалежності.

Володимир Чистилін

Незалежність – це перш за все свобода. За що віддають люди життя. Саме за те, щоб дух свободи був, щоб існувала наша Україна, ми постійно виходимо, боримося і перемагаємо врешті решт.

Григорій Іванович

Спокій, надія моїх дітей на власне майбатнє і на щасливе майбутнє.
Ірина

Ну это всё: счастье, то что я хочу, то что я люблю, то что мне нравится, то что мне дорого.

Генадій Михайлович

Это когда человек может свободно выражать своё мнение, свои дела. И самое главное, что молодёжm  может не убегать с Украины, а работать здесь.

Ділилися люди і своїми побажаннями для України.

Валентина

Побажання для України, щоб вона далі розквітала, щоб ми були завжди незалежні, щоб не було у нас війни , щоб ми жили в мирі, злагоді, добробуті і в квітучій нашій Україні.

Харків’янин

Пусть этот конфликт закончится и закончится для нас хорошо. Чтобы Донбас вернулся и стал, он и есть Украина и должен остатся Украиной.

Володимир Чистилін

Я хочу побажати українцям мудрості, це дуже важливо сьогодні, більше оптимізму, я думаю, що мирухаємося в правильному напрямку, як держава. І можна порівнювати, як це було 26 років тому і тим що сьогодні. Хочеться побажати, щоб люди були щасливі

 

Юлія Котелевська