Харків’яни передають показання лічильників води по «Viber»

Понад 3 тис. абонентів КП «Харківводоканал» передають показання приладів обліку води за допомогою додатка «Viber».

лічильник води

Як повідомив сьогодні, 12-го липня, директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Тарас Грущак, завдяки своїй простоті і зручності новий електронний сервіс набирає популярність серед харків’ян.

«Якщо в перший місяць, коли був запущений сервіс, ним скористалися близько 600 абонентів, то в червні їх уже було понад три тисячі. Показання передаються в режимі онлайн. У повідомленні необхідно вказати свої адресу, прізвище або особовий рахунок абонента, а також показання приладів обліку», – зазначив Тарас Грущак.

За його словами, спеціальний номер «Viber» (050) -355-12-12 призначений тільки для прийому показань у вигляді повідомлень. Дзвінки на даний номер недоступні.

Також Тарас Грушак зазначив, що всі сервіси для передачі показань приладів обліку, які раніше діяли, також доступні і працюють в штатному режимі.

Нагадаємо, передавати показання лічильників води як і раніше можна за багатоканальним телефоном, через call-центр, сайт, або за допомогою квитанцій, в яких зазначаються дані абонента.

На підприємстві зазначають, що для коректних нарахувань за послуги водопостачання та водовідведення абонентам КП «Харківводоканал» слід передавати показання приладів обліку води до 20 числа кожного місяця.