Харків’ян познайомлять з кращими палацами і садибами України

Соціокультурний проект «Дивовижна країна: казкові палаци і садиби України» відбудеться з 16 по 31 травня в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62).

проект

Кафедра музеєзнавства і пам’яткознавства Харківської державної академії культури представляє палацово-паркове мистецтво України в рамках проекту «Дивовижна країна». Як зазначають організатори, гості виставки побачать казкові палаци, романтичні садиби, пишні особняки, які стали не тільки прекрасними зразками репрезентативної архітектури, а й свідками життя відомих особистостей.

Відвідувачі дізнаються про те, як в Україні виникло палацово-паркове будівництво; отримають знання про садибну архітектуру, оздоблення, смаки і життя власників садиб; дізнаються, хто і коли жив в садибних комплексах, про історії кохання, які розгорталися в парках старовинних садиб; познайомляться з історичними фактами та легендами пам’ятників палацово-паркового мистецтва.

Екскурсії проходитимуть кожні півгодини з 10:00. Інтерактивні форми роботи з відвідувачами проводитимуться за попереднім записом.

Відкриття виставки відбудеться 16 травня, початок – о 16:00.

Довідки за тел.: (057) 700-35-79; 095-811-42-76.

За матеріалами сайту мерії