Харківський пенсіонер вкоротив собі віку, випивши клей, ще один – намагався застрелитись

69-річний чоловік помер у лікарні , куди його доставили у тяжкому стані з попереднім діагнозом – суїцидальне отруєння дихлорєтаном.

швидка

За інформацією обл.управління Нацполіції, подія сталась вдень 28-го травня. Зі слів родичів, чоловік зловживав спиртним та неодноразово висловлював бажання покінчити життя самогубством. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Київського відділу поліції.
Інформація про подію зареєстрована в Журналі єдиного обліку правопорушень. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Також повідомляється, що о 10-й ранку 28-го травня до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги у тяжкому стані доставлений 64-річний чоловік.  У нього – вогнепальне поранення скроні та щелепи.
Правоохоронці встановили, що чоловік намагався покінчити життя самогубством, вистріливши собі у голову з власного пристрою для відстрілу гумових куль «ПМР». Причина вчинку та усі обставини встановлюються. Факт події внесений до Журналу єдиного обліку правопорушень.

Нагадаємо, 26-го травня харків’яни скоїли 2 суіциди.