«Металіст – 1925» вирвав перемогу у “Таврії”

Screenshot - 10.10.2017 - 08:50:12

Харківський «Металіст 1925» провів свій 2-й матч під керівництвом нового головного тренера Олександра Іванова. Поєдинок 15-го туру став першим домашнім матчем для нового наставника.

Харків’яни (вони у жовтій формі) дуже активно розпочали матч із сімферопольською «Таврією» і к 12-й хвилині вже вели у рахунку 2:0. Спочатку після розіграшу стандарту центральний захисник господарів поля Ігор Чередніченко переправив м’яч у ворота гостей. А згодом також головою забив кращий бомбардир турніру капітан команди Сергій Давидов, вдруге змусивший футболістів «Таврії» розпочинати із центру поля. До речі, тепер в активі Сергія вже 19 забитих голів в 15-ти проведених матчах.

Однак, потім «Металіст 1925» різко скинув оберти і ще у першому таймі дозволив суперникам один м’яч відіграти. А після перерви також зі стандарту гості і зовсім зрівняли рахунок 2:2. Але добре те, що добре завершується. На 78-й хвилині Юрій Буличев після кутового забив гол і приніс харків’янам перемогу. Після цього успіху підопічні Олександра Іванова зберегли за собою перше місце, маючи в своєму активі тридцять п’ять очок. Дві команди «Дніпра», які переслідують в турнірній таблиці «Металіст тисяча дев’ятсот двадцять п’ять», відстають відповідно на три і чотири очки. В наступному матчі у середу одинадцятого жовтня харків’яни зіграють у Миколаїві з місцевим клубом «Суднобудівник».