Харківський футбольний клуб “Металіст 1925” провів свій перший матч в чемпіонаті України з футболу серед команд Другої ліги.

Screenshot - 18.07.2017 - 10:37:42

Цей поєдинок харків’яни проводили на виїзді проти спортивного клубу “Дніпро-1” на стадіоні “Дніпро Арена”. В першому таймі домінували на полі господарі, свою перевагу вони реалізували в забитий гол на двадцять сьомій хвилині. Простріл з правого флангу замкнув Олег Кожушко. Другу половину гри більш активно провели гравці харківського “Металіст 1925”, але забити їм так і не вдавалося. Реальний шанс, щоб зрівняти рахунок, з’явився вже у доданий час. Ярослава Дехтяренко вивели сам на сам з голкіпером дніпрян, але півзахисник харків’ян пробив не точно, м’яч пролетів поруч зі стійкою. Тож 1:0 перша виїзна поразка команда “Металіст 1925” у Другій лізі.