Харківський БК “Політехнік” зазнав 3-ї поразки поспіль чемпіонаті Суперліги

Screenshot - 10.10.2017 - 08:50:38

Команда нового головного тренера БК “Політехнік” Тимура Арабаджи продовжує пошук своєї гри. Харків’яни третій матч поспіль не можуть здобути перемогу. Після поразки в стартовому домашньому матчі від “Дніпра”, харків’яни відправились до Одеси, де зіграли проти БК “БІПА”. На початку матчу проти одеситів “політехніки” змогли відкрити рахунок лише на п’ятій хвилині 9:2. Баскетболісти “БІПА” повністю контролювали хід матчу і завершили його перемогою 92:82. Не повертаючись додому, харків’яни відправились до міста Южне, аби зіграти третій матч Суперліги проти БК “Хімік”. Вже на старті гри віце-чемпіон країни показав хто є лідером цього поєдинку. За першу чверть “політехніки” пропустили 30 очок і мали відставання 13 пунктів. В другій чверті ця тенденція продовжилась і на велику перерву команди пішли з рахунком 57:32. У другій половині гри головний тренер “Хіміка” Віталій Степановський дав пограти всім молодим баскетболістам та пробував награвати нові схеми, комбінуючи п’ятірки. БК “Хімік” став першою командою у сезоні, яка набрала 100 очок за гру. Підсумок 100:73. Найрезультативнішими гравцями гри у обох команд стали Павлов та Йованович, які набрали по 17 пунктів.