Харківських підприємців закликають не піддаватися на хитрощі шахраїв

Шахраї пропонують підприємцям послуги від імені керівництва Департаменту територіального контролю Харківської міської ради. Про повідомив журналістам директор Департаменту територіального контролю Олексій Калина.

лист

За його словами, шахраї надсилають харківським підприємцям листи із зазначенням будь-яких порушень у сфері земельного або містобудівного законодавства, а також пропонують свої послуги у вирішенні цих питань. Лжелисти розсилаються від імені керівництва Департаменту територіального контролю за підписом нібито директора.

Олексій Калина просить суб’єктів підприємницької діяльності, а також фізичних осіб бути пильними і не потрапляти на хитрощі шахраїв. З усіх питань щодо своєї діяльності потрібно звертатися до Департаменту територіального контролю за адресою: пров. Соборний, 1.

Нагадаємо, що в повноваження Департмамента територіального контролю входить контроль за дотриманням законодавства в сфері земельних відносин, охорони земель територіальної громади, а також контроль за розміщенням малих архітектурних форм у місті Харкові. До складу департаменту входить інспекція державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК), яка стежить за дотриманням містобудівного законодавства. Також при департаменті працює відділ правового забезпечення.