Харківські та німецькі байкери підписали меморандум

Меморандум про співпрацю підписали сьогодні, 26 травня, у Харківській міській раді харківський «БМВ Моторрад Клуб Україна» та клуб «Друзі мотоциклів BMW Рот Швабах» (Нюрнберг, Німеччина). Про це повідомили в мерії.

байки Х

Делегація німецьких байкерів в складі 11 людей приїхала до Харкова в рамках візиту у відповідь. У червні 2016-го року міський департамент міжнародного співробітництва та провідний харківський мотоциклетний клуб «БМВ Моторрад Клуб Україна» ініціювали мотопробіг «Побратимське колесо», присвячений 25-й річниці Незалежності України. З Харкова до Європи на мотоциклах вирушили 16 учасників клубу. Маршрут пробігу становив 6000 км і пройшов через європейські міста-побратими Харкова, в тому числі Нюрнберг. Ідея «Побратимського колеса» настільки сподобалася німецьким байкерам, що вони вирішили розвивати відносини з харківськими колегами.

Президент клубу «Друзі мотоциклів BMW Рот Швабах» Гюнтер Остертаг сказав,  що після підписання меморандуму харківський мотоклуб зможе розраховувати на підтримку в Німеччині.

«Ми розширили «сім’ю» любителів мотоциклів БМВ. Ця компанія прагне створити всесвітню мережу таких клубів, як у нас, і тепер харків’яни зможуть отримувати підтримку і від нас, і від компанії», – зазначив Гюнтер Остертаг.

Після підписання меморандуму представники харківського та нюрнберзького мотоклубів вирушили в місто Дніпро.