Харківські школярі – переможці міжнародних учнівських олімпіад

Учень Харківської гімназії №46 імені М.В. Ломоносова Юрій Рузін завоював бронзову медаль міжнародної олімпіади з біології.

олімпіади

28-я Міжнародна біологічна олімпіада проходила 25-27 липня в місті Ковентрі (Великобританія). Харківський школяр був у складі збірної команди України. Команди змагалися в практичному і теоретичному турах.

Раніше, на 48-й Міжнародній фізичній олімпіаді, що проходила в Індонезії, харківські школярі також стали переможцями: учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Сергій Кригін завоював золоту медаль, а учениця Харківського ліцею №161 «Імпульс» Вікторія Ковальова – срібну. Всього на олімпіаді змагалися учні з 80 країн світу.

Крім того, на 58-й Міжнародній математичній олімпіаді, яка проходила в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), також відзначилися учні Харківського фізико-математичного ліцею №27: Нго Нгок Тхай Шон і Олег Руденко стали срібними призерами, Роман Сарапін – бронзовим. Серед конкурсантів були представники 111 країн світу.

Ще раніше випускник Харківського ліцею № 89 Олександр Коломієць отримав бронзову медаль на 49-й Міжнародній хімічній олімпіаді, яка проходила з 6 по 15 липня в Бангкоку (Таїланд). В олімпіаді взяли участь 297 школярів з 76 країн світу. Україну на олімпіаді представляли 4 учні, які завоювали три срібні і одну бронзову медалі.

За матеріалами сайту мерії