Харківські правоохоронці розшукали та повернули додому 2-х підлітків

За допомогою небайдужих містян харківські правоохоронці знайшли 13-річного хлопця, якого розшукували 2 дні, – повідомили в обл.управлінні НП.

зникхлопчик3мая1

Нагадаємо, 3 травня до Київського відділу поліції звернувся батько хлопця та повідомив, що 1 травня його син пішов з дому.

Близько 8-ї веічора того ж дня до поліції зателефонував охоронець супермаркету на пр. Гагаріна, та розповів, що біля магазину бачив схожого за прикметами хлопця.

Хлопця було доставили до Київського відділу поліції, де він розповів, що весь час провів на пляжі на Журавлівці, їжу просив у людей, які там відпочивали. До супермаркету прийшов також в пошуках харчів.

Дитину повернули додому. З підлітком проведена ґрунтовна профілактична бесіда щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

зникла3мая1

3-го травня додому повернулась ще одна знайда. Нагадаємо, днями 45-річна харків’янка повідомила до поліції про зникнення 14-річної доньки. Дівчина знайшлась у свого хлопця. За час відсутності вдома зі школяркою ніяких подій кримінального характеру не було скоєно, – інформує обл.управління НП.