Харківські пожежні отримали 200 комплектів нової бойової форми

За підтримки німецької федеральної компанії GIZ більше половини рятівників у Харкові забезпечені новою бойовою формою. Про це сьогодні, 15-го листопада, на Форумі ініціатив інфраструктурної програми для України «Створюємо майбутнє разом» повідомив помічник начальника обл.управління ДСНС Ігор Лупандін.

пожежний універ

За його словами, у рятувальні частини міста нині передали 200 комплектів форми. Вона дозволяє пожежним перебувати в епіцентрі надзвичайних ситуацій при температурі від мінус 40 градусів до 300 градусів вище нуля. Ігор Лупандін показав підшоломники, які зшиті надійно і закривають найуразливіші місця – шию і груди. Також німецькі партнери передали пожежним понад 300 апаратів захисту органів дихання та понад 400 індивідуальних масок. Нові кисневі балони набагато легші за старі, матеріал масок – більш сучасний, вони шиються індивідуально за параметрами обличчя кожного рятувальника.

Ігор Лупандін розповів, що незабаром рятувальні частини отримають також переносні електропідстанції, пневмоiнструменти та інше спорядження.

Нагадаємо, що за підтримки GIZ також була реконструйована пожежна частина №25 в Індустріальному районі.